Logo Bouwend Nederland

Kerstgroet 2023: samen sterk ook in turbulente tijden

Dinsdag 19 december 2023

2023 was een turbulent jaar. Met deze kerstgroet willen we jullie het allerbeste voor 2024 wensen.

Oorlogen in Oekraïne en tussen Hamas en Israël domineerden het wereldbeeld. In Nederland gingen we in één jaar twee keer naar de stembus. Zowel voor de Provinciale Staten als – ongepland - voor de Tweede Kamer. Verrassende verkiezingsuitslagen volgden met als gevolg dat het politieke landschap er geheel anders uit ziet. Onze oproep om ervoor te zorgen dat het uitvoeren van de grote bouwopgaven topprioriteit krijgt, bleef gelijk. Het nieuwe kabinet moet wat ons betreft aan de slag met een 'compromisloos werkakkoord' voor de komende jaren.

 

In onze vereniging vonden dit jaar ook de nodige veranderingen plaats. Op 17 maart een nieuwe voorzitter en een vernieuwde samenstelling van de directie. Samen hebben we ons in 2023 zowel lokaal, landelijk als in Brussel weer maximaal ingezet voor jullie belangen. Die inzet heeft ertoe geleid dat wij terugkijken op een succesvol jaar met een flink aantal resultaten voor jullie in de belangenbehartiging en dienstverlening. Deze resultaten lees je terug in onze terugblik op 2023 die medio februari volgt.

 

Wat onveranderd blijft is onze waardering voor onze inzet bij onze vereniging. We zijn blij dat we sinds eind 2020 hard gegroeid zijn met bijna 200 leden. Dank voor jullie vertrouwen en betrokkenheid bij onze prachtige vereniging. We wensen je fijne feestdagen en een gezond 2024 en bouwen dan graag samen verder aan een sterke toekomst voor onze sector en vereniging.

 

Namens alle medewerkers:

Johan Asscheman Hanneke van Eijndhoven Itzél Zuiker
Joke Bos-van de Valk Mayra Schoolen Debby Kouwenhoven
Roeland Contzé Ruben Heezen Mariesa de Kok
Petra Droogh Marc Theuns Anton van Rijn
Joppe Duindam Joelka van Daal Désirée Hoppenbrouwer
Johan van der Harst Yvonne de Rijck Jill Overtoom-Hehemann
Jorgen Hulsmans Richard Massar Jolande Oechies
Annette Korving-Leijenaar Kathelijne Koster Ruben van der Perk
Fenneken Lamaker-de Vries Conny Koree Jarin van der Zande
Ron Marijnissen Sabette van der Klooster Job van den Broek
Rene Meyboom Pascal Kregting Maryella Hes-Klijn
Astrid van Mill Valérie van den Broek Marcel Versteeg
Jan Overtoom Joost Swaan Brandy van Gerven
Sandra Roijers Vera van Rossem-Burgemeister Jan van der Meer
Astra Bouwmeester-Scholte Wilbert Schellens Edwin Dessens
Reina Uittenbogaard-de Keyser Bernadette Maat-de Boer Evelien van Rhijn
Gerard Werkhoven Saïda Amlal-Sanoussi Lisa Jansen
Yvonne van Zijl Wim Schaak Reinier Heruer
Peter Vermeij Niels Wensing Pieter Jan Halma
Richard Mulder Jean-Luc Verbunt Selmar Nijboer
Martijn Verwoerd Marjolein Lacroix Dina Griemink
Diane Parlevliet Jakob de Jonge Kirsten Notenbomer
Jos van Alphen Willemijn Visscher Pracella van Gortel
Arjan Walinga Plonie Smit Prim Chigharoe
Charles Verheyen Esther Zeemeijer Annemieke Okkema
Yvonne Hiddink Joyce Vurens Christel Peppelenbos
Ron Wesseling Angelina van Weerdenburg Esther ten Have-Reins
Karin Oomen Jeroen Olthof Manon Bors
Edgar van Niekerk Beatrice Dormans Mouna Schilperoort
Dennis Mollet Petra Landmeter Eveline Valk-Renfurm
Helen Visser Linda den Hartog Vivianne Hahn
Harry Wisse Jorrit van Ommen Adriaan de Rooij
Monique Vrolijk Jos Lukasse Annique Bon
Jolanda van Kooten Roel Vrenken Jutta van Beijnum-Frowijn
Sander Wubbolts Arno Duijverman Cisilya Kramer
Tom van Eck Marjolein Bitter Graciëlla Plomp
Nicole Lukassen Mandy de Wolf Aukje van het Nederend
Fries Heinis Lydia de Wit Wessel Schuurman
Hessel Heins-Wunderle Yannick Bos Daniëlle Brink
Lenneke Neef Lotte Wit-Meijborg Jelmer Alberts
Irene Taal Margot Zuierveld Rowan van Emden-Eckhardt
Mona Veld Jaap van de Burgt Vanessa Krul
Annemieke Kersbergen-Holwerda Leontine Rodewijk Isa Klein Tuente
Huub Walraven Deanne Popken Marcel Letterman
Eline Maarse Lydia Tiemens Tonny Grotenhuis
Richard Massar
Manager communicatie
E-mailadres

Gerelateerd nieuws

Dinsdag 9 april 2024
Tijdelijke opvolger benoemd voor vertrekkend directeur Fries Heinis

"Op 21 maart maakten we bekend dat Fries Heinis op 1 juli vertrekt bij Bouwend Nederland. Tot een opvolger gevonden is, wordt per deze datum een interim algemeen directeur aangesteld", zegt onze voorzitter Arno Visser. "We zijn blij dat voormalig lid van ons dagelijks bestuur Lennard Heij zijn taken tijdelijk zal overnemen. Deze ervaren bestuurder en directeur kent zowel de bureauorganisatie als veel van de leden. We kijken uit naar Lennard's komst en vertrouwen op een goede samenwerking."

Donderdag 21 maart 2024
Algemeen directeur Fries Heinis stapt van Bouwend Nederland over naar RAI Vereniging

Na bijna tien jaar vertrekt Fries Heinis (55) bij Bouwend Nederland. Op 1 augustus wordt hij de nieuwe algemeen directeur van RAI Vereniging. Hij volgt daar Olaf de Bruijn op die per 1 oktober met vroegpensioen gaat. Fries Heinis blijft tot 1 juli in functie en de zoektocht naar een opvolger is inmiddels gestart.

Woensdag 20 maart 2024
Webinar Netcongestie en Aansluitproblematiek

Op 29 februari 2024 heeft de bureauorganisatie van Bouwend Nederland geïnteresseerde leden bijgepraat over de achtergronden en ontwikkelingen op het gebied van netcongestie en aansluitproblematiek en over wat Bouwend Nederland daarin vindt en doet.